Galeria tortów na specjalne zamówienie

 

Tort na specjalne okazje o wybranym rozmiarze, kształcie, treści, dekoracji i smaku.

Wszystko zgodnie z Państwa życzeniem.

Zamów tort przez nasz sklep internetowy lub telefonicznie: +48 12 429 57 12  czynne 7 dni w tygodniu. Szybki odbiór na terenie Krakowa. Pracujemy również w niedzielę.

Tort na specjalne zamówienie

Galeria ciast i tortów na zamówienie z naszej stałej oferty

 

Dla Twojej wygody torty i ciasta można teraz zamawiać on-line w naszym sklepie internetowym, przez formularz kontaktowy, przysyłając zamówienie na adres email: torty@slodkiwentzl.pl, osobiście w naszych cukierniach lub telefonicznie.

Cukiernia Słodki Wentzl poleca własnej produkcji torty i ciasta na zamówienie a także zaprasza serdecznie do swojej kawiarni na Rynku Głównym w Krakowie.

Zapraszamy do degustacji naszych lodów i sorbetów!

Lody i sorbety są wyrobem z którego jesteśmy szczególnie dumni, są produkowane tradycyjną metodą manufaktury.

W ofercie mamy ponad 40 smaków lodów i sorbetów, począwszy od klasycznych aż po wyszukane smaki dla koneserów. W swojej ofercie posiadamy również lody wegańskie na bazie mleka roślinnego. Zawsze korzystamy ze świeżych produktów oraz współpracujemy z słynną mleczarnią ze Skały od lat szczycącej się doskonałymi wyrobami. Wyobraźnia naszych cukierników pozwala nam realizować nawet najbardziej wyszukane zamówienia i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Zamów tort przez nasz sklep internetowy lub telefonicznie:  +48 12 429 57 12  czynne 7 dni w tygodniu. Szybki odbiór na terenie Krakowa. Pracujemy również w niedzielę.